Lost: Zagubieni

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 543
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rozdzieleni na zawsze?

Fani serialu "Lost: Zagubieni" z niecierpliwością czekają na spotkanie Sun z Jinem. Tymczasem w czwartym odcinku najnowszego, szóstego sezonu zamiast swojej żony Jin spotkał na wyspie... Claire.

Daniel Dae Kim, który gra Jina, i Yunjin Kim, która wciela się w Sun, zdradzili niedawno, że widzowie będą jeszcze musieli poczekać na spotkanie ich ekranowych bohaterów. Czy to możliwe, że para w ogóle się nie zobaczy?

Reklama

"To bardzo możliwe. Nikt nie gwarantował, że w tym serialu będzie happy end" - oświadczył niedawno Dae Kim w rozmowie z "TVGuide".

"Myślę, że oni już się nie spotkają. A jeśli nawet, to potem wydarzy się coś przerażającego. Jeśli moje przeczucia się sprawdzą, to będzie bardzo smutne" - dodała Kim.

Czyżby aktorzy wiedzieli coś, czego nie wolno im zdradzać?

Przypomnijmy, że para po raz ostatni na ekranie widziała się w ostatnim odcinku czwartego sezonu. Sun odleciała helikopterem, a Jin został na statku, przeżył wielką eksplozję i został przeniesiony w czasie w lata 70. XX wieku. Po jakimś czasie Sun wróciła na wyspę, aby odnaleźć Jina.

Tymczasem w najnowszym sezonie na wyspie Jin spotka... Claire (Emilie de Ravin), którą widzowie uważali za zmarłą.

W serialu "Lost: Zagubieni" pojawia się coraz więcej pytań niż odpowiedzi. Jak sądzicie, czy dojdzie do spotkania Sun i Jina?


ŚwiatSeriali.pl on Facebook

swiatseriali.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje