Licencja na wychowanie

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 346
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jak zostać bizneswoman?

W 3. serii Roma (Jolanta Fraszyńska), zdeklarowana kura domowa, założy firmę cateringową. Czy osiągnie sukces?

Bodźcem do rozpoczęcia kariery w biznesie wcale nie będą 40. urodziny bohaterki, czy niechęć do obierania marchewki. Roma założy własną firmę po tym, jak Ryszard (Dariusz Wiktorowicz) straci pracę w Maxtechu, gdzie - jak często powtarzał - był trzeci po Bogu.

Reklama

Barański stanie się dla żony ciężarem. Chcąc nie chcąc, Roma weźmie na siebie obowiązek utrzymania rodziny. Małżonek natomiast znajdzie się na krawędzi załamania nerwowego... Pomocna dłoń Joli Roma postawi na to, w czym jest mistrzynią. Stąd pomysł, by założyć firmę cateringową. Od strony logistycznej przedsięwzięciem zajmie się Jola, siostra Barańskiej. Na jej głowie będzie też dystrybucja oraz zamówienia. Ciekawe, kiedy w rodzinny biznes zaangażuje się Ryszard?

Pewnie wtedy, gdy się już rozkręci. Bo przecież sukces ma zawsze wielu ojców. Zamiana ról? Sytuacja Romy jest jednak nie do pozazdroszczenia. Mimo ukończonych wyższych studiów, nigdy nie pracowała. Przez 20 lat zajmowała się domem i wychowaniem czwórki dzieci. Głową rodziny był do tej pory jej mąż. A teraz sytuacja się odwróciła. Na szczęście Roma to "kobieta z jajami", która nie boi się żadnych ekstremalnych wyzwań. Skoro sprawdziła się w roli gospodyni domowej, to nie da też plamy jako bizneswoman!

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje