Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1318
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Nina wróci, by zastąpić Górskiego i zaopiekować się Aleksem?

Pewnego dnia w łódzkiej komendzie zjawi się Nina Kruk (Karolina Nolbrzak) - policjantka, która kiedyś zastępowała Puchałę (Ireneusz Czop), gdy ten wyjechał na szkolenie do USA. Okaże się, że śliczna pani aspirant znów została skierowana do pracy w Łodzi. - Żeby wzmocnić wydział - poinformuje policjantów Klaudusia (Katarzyna Cynke).

Po raz pierwszy po 3-letniej przerwie Ninę zobaczymy w sobotę 31 marca w 5. odcinku 9. serii "Komisarza Aleksa". Z jej powrotu najbardziej ucieszy się Puchała. Przedstawi Ninę Piotrowi (Krystian Wieczorek) i Marcie (Beata Fido) jako świetną policjantkę i wspaniałą koleżankę, ale wcześniej postanowi porozmawiać z nią w cztery oczy i dowiedzieć się, co działo się w jej życiu od chwili, gdy została odwołana z pracy w Łodzi.

Reklama

- Gdzie się podziewałaś? - zapyta.

Nina zdradzi Ryśkowi, że była na misji w Kosowie, potem pracowała w Olsztynie i Elblągu.

- Ale nie spotkałam nigdzie tak zgranej ekipy jak wasza - powie.

- Bo takiej drugiej nie było... - westchnie Puchała.

Dopiero po pewnym czasie od powrotu Niny do pracy wyjdzie na jaw, że w jej życiu zaszło w ciągu ostatnich kilku lat sporo zmian. Rysiek nie będzie miał pojęcia o tym, że Nina została... mamą! Pewnego dnia policjantka przyprowadzi ze sobą do biura małą dziewczynkę. Nastka (Natalia Skrzypek) od razu zaprzyjaźni się z Aleksem i podbije serce Puchały.

- Co tu robi ten brzdąc? - zapyta Górski, patrząc na bawiącą się z psem kilkulatkę.

- Opiekunka zachorowała, pomyślałam, że mogę liczyć na pomoc kolegów - usłyszy w odpowiedzi.

Piotr bardzo polubi nową koleżankę i będzie zadowolony, że Alex także jej ufa i cieszy się na każde spotkanie z nią. Górski dojdzie do wniosku, że Nina będzie najlepszą opiekunką Aleksa i postanowi... odejść z łódzkiej komendy!

- Wiem, że Alex się z nią dogada, ale to nie znaczy, że nie będę tęsknił... - powie Górski komendantowi (Zbigniew Lesień), dając mu tym samym do zrozumienia, że chce wrócić do rozmowy o rezygnacji, którą kiedyś złożył na jego ręce.

Czy Piotr rzeczywiście odejdzie z pracy? Na podjęcie ostatecznej decyzji przełożony da mu czas do zakończenia trwającego właśnie śledztwa w sprawie tajemniczego wypadku...

Na 5. odcinek 9. serii "Komisarza Aleksa" - pierwszy, w którym ponownie zobaczymy Karolinę Nolbrzak jako Ninę Kruk - TVP1 zaprasza w sobotę 31 marca o godzinie 20.25.

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje