Komisarz Alex

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 1055
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Natalia Lesz czeka na dziecko i planuje ślub!

Natalia Lesz, którą w najbliższą sobotę zobaczymy jako Martę Tkaczyk w 7. odcinku 6. serii "Komisarza Aleksa", jeszcze w październiku zostanie mamą, a za kilka miesięcy - gdy tylko odzyska siły i formę po porodzie - zamierza... wyjść za mąż!


Reklama

Mężczyznę swojego życia - cenionego chirurga transplantologa Adama Maciejewskiego - Natalia Lesz poznała dokładnie 12 miesięcy temu. Po raz pierwszy spotkali się 19 października 2013 roku w Teatrze Wielkim, do którego oboje zostali zaproszeni na galę "Polacy z Werwą".

Podobno połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia... Faktem jest, że już po kilkunastu dniach znajomości Natalia i jej nowy partner polecieli na wakacje do Tajlandii, po powrocie z których zamieszkali razem w domu chirurga w Gliwicach (Adam Maciejewski pracuje w Instytucie im. M. Curie-Skłodowskiej w gliwickim Centrum Onkologii).

Dla ukochanego znana m.in. z "Plebanii" i "Linii życia" aktorka niemal całkowicie porzuciła życie towarzyskie i zrezygnowała z udziału w odbywających się w Warszawie imprezach. Nie jest tajemnicą, że Natalia przyjęła oświadczyny lekarza i zaczęła przygotowania do ślubu. Kiedy okazało się, że spodziewa się dziecka, zdecydowała się jednak na przełożenie zaplanowanej na sierpień tego roku uroczystości.

Jak informuje jeden z tabloidów, do ślubu Natalii Lesz i Adama Maciejewskiego dojdzie dopiero wtedy, gdy ich dziecko będzie już na świecie, a świeżo upieczona mama odzyska siły i formę po porodzie. Być może nastąpi to jeszcze w tym roku!

Natalia Lesz w "Komisarzu Aleksie" zagrała będąc już w zaawansowanej ciąży. W najbliższą sobotę zobaczymy ją u boku czworonożnego detektywa jako Martę Tkaczyk - jedną z ofiar poszukiwanego przez łódzkich policjantów stalkera (w tej roli świetny Mariusz Kiljan). Dzięki fenomenalnej pamięci Marty i jej szczegółowym zeznaniom Orlicz (Antoni Pawlicki), Nina (Karolina Nolbrzak) i Lucyna (Magdalena Walach) wpadną na trop psychopaty winnego śmierci młodej kobiety.

Na 7. odcinek 6. serii "Komisarza Aleksa" z udziałem Natalii Lesz TVP1 zaprasza 25 października o godzinie 20.25. Niewykluczone, że grająca Martę Tkaczyk aktorka będzie już w dniu emisji "Mężczyzny, który patrzy" szczęśliwą mamą!

 

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Lesz | Komisarz Alex

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje