Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1180
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Lucyna boi się... miłości

Choć Lucynie (Magdalena Walach) sprawia wielką przyjemność zainteresowanie, jakie okazuje jej kapitan z ABW Sebastian Wilczyk (Andrzej Konopka), nie będzie pewna, czy to dobry pomysł, by wiązać się z nim na dobre i na złe...


Reklama


Lucyna (Magdalena Walach) nie ma szczęścia w miłości! Poprzedni opiekun Aleksa, komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski), którego kochała, zginął podczas akcji postrzelony przez psychopatę, tajemniczy Jan, z którym mieszkała i planowała wspólną przyszłość, wyjechał na drugi koniec Polski, a Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), który jej się bardzo podoba i do którego skrycie wzdycha, właśnie związał się z piękną Alicją Siedlecką (Natalia Klimas). Nic dziwnego, że Lucyna nie będzie chciała, aby jej znajomość z kapitanem z warszawskiej ABW (Andrzej Konopka) zbyt szybko przerodziła się w... romans. Boi się, że znów zostanie zraniona przez mężczyznę, nie widzi po prostu szans na to, by związek "na odległość" wypalił i dał jej to, czego bardzo potrzebuje - szczęście!

Sebastian Wilczyk jednak, jak się okaże, będzie miał wobec Lucyny bardzo poważne plany. Zaproponuje jej nawet pracę w komendzie stołecznej, byle mieć ją blisko siebie... Chłód, z jakim początkowo spotka się ze strony policjantki, nie zniechęci go w staraniach o jej względy, a nadzieja, że pewnego dnia Lucyna spojrzy na niego łaskawym okiem sprawi, że uparcie szukać będzie drogi do jej serca.

Lucyna o swoim nowym adoratorze nie będzie chciała z nikim rozmawiać. Nawet przyjaciołom z łódzkiej komendy nie powie, że zależy jej na Wilczyku i że jego zaloty sprawiają jej wielką przyjemność.

- Na razie negocjujemy datę kolacji - powie Michałowi, gdy ten pewnego dnia niespodziewanie zapyta ją pół żartem pół serio, co słychać u Wilczyka i czy już się jej oświadczył.

Czy Lucyna dostrzeże w końcu w Wilczyku mężczyznę godnego jej miłości? Czy ich znajomość przerodzi się w związek, o jakim policjantka marzy od dawna? Czy Lucyna odnajdzie szczęście w ramionach kapitana?

Odpowiedzi na te pytania padną w najbliższych odcinkach 5. serii "Komisarza Aleksa". Na kolejny z nich TVP1 zaprasza już jutro - w sobotę 8 marca - o godzinie 20.20.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje