Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 6086
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Pojadą na wakacje... wozem Drzymały?

Kiedy Janusz (Michał Lesień-Głowacki) zaproponuje Agnieszce (Paulina Holtz), by latem wybrali się w podróż po Polsce pożyczonym od znajomego kamperem, usłyszy, że jego ukochana nie ma ochoty spędzić wakacji w pojeździe przypominającym jej... wóz Drzymały.

W ostatnim przed wakacyjną przerwą odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w piątek 9 czerwca o godzinie 18.00) Janusz poinformuje żonę, że jego kolega zaproponował mu wypożyczenie kampera.

- A po co nam kamper? Chcesz jechać na camping? - zdziwi się Agnieszka.

Reklama

- Niekoniecznie. Mój kumpel od lat tak właśnie wypoczywa z rodziną. Można naprawdę zrobić genialne trasy. Kamper to super wygodny dom na kółkach - stwierdzi Sokołowski.

Agnieszka zażartuje, że kamper to według niej nowoczesna wersja wozu Drzymały i wolałaby - jeśli na wakacje mają wynajmować dom - żeby jednak był to zwykły dom a nie dom na kółkach.

- Tylko że wtedy jesteś cały czas w jednym miejscu - powie Janusz, ale widząc minę żony, zrozumie, że trudno będzie mu przekonać ją do pomysłu podróżowania po Polsce kamperem.

- Ty przecież w pracy dużo jeździsz. Nie chciałbyś, tak dla odmiany, posiedzieć sobie w spokoju? - zapyta Agnieszka.

- Żadnego siedzenia za kółkiem, stania w korkach... Żadnej niezdrowej klimatyzacji, tylko spokój, cisza, szum morza - wysunie argumenty nie do podważenia.

Janusz od razu zripostuje, że lubi prowadzić samochód, a kamper można przecież wszędzie zatrzymać.

- Podoba ci się jakieś miejsce, to stajesz. I wtedy masz spokój, ciszę i szum morza - stwierdzi.

- Jedziemy nad morze? - zainteresuje się Zosia (Amelia Malesa), która właśnie wejdzie do kuchni i usłyszy rozmowę dorosłych.

- Tata chce wynająć kamper. Taki samochód, w którym można mieszkać - odpowie jej Agnieszka.

Zosia od razu przypomni sobie, że jej koleżanka z rodzicami w spędza w kamperze każde wakacje i bardzo sobie chwali ten sposób wypoczynku.

- To super pomysł! - zapali się dziewczynka.

Czy przekona mamę, żeby jeszcze raz rozważyła propozycję Janusza? Kogo jeszcze - oprócz żony - Sokołowski będzie chciał namówić na wakacje w kamperze?

 

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje