Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 4408
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Miłosne manewry w rodzinie Lubiczów

Julka (Katarzyna Ucherska), córka Arkadiusza (Daniel Olbrychski), zakocha się w Miłoszu (Konrad Darocha), mężu Bożenki (Agnieszka Kaczorowska). Lubicz (Tomasz Stockinger) zaś nadal będzie balansował między Wigą (Dorota Kamińska) a Barbarą (Aldona Orman). Sprawdź szczegóły!


Reklama


Zdradzamy, że w 2719. odcinku "Klanu" (emisja w środę 18 marca o godz. 17.55 w TVP1) Julka wpadnie z wizytą do Bożenki. Poprosi Miłosza, żeby pokazał jej zdjęcia do których pozowała i poradził, jak fotografować. Zanim wróci Bożenka z uczelni, towarzystwa dotrzyma im rozgadana Kasia (Julia Królikowska). Efekt? Julka uwierzy w swoje zdolności fotograficzne. Przyśle mailem Miłoszowi próbkę swoich umiejętności, choć bardziej będzie nim zainteresowana niż fotografią. Zapyta Bożenkę, czy Miłosz nie zgodziłby się uczyć jej podstaw fotografii...

Bez szans

Tymczasem Paweł zechce umówić się na kolejną randkę z Wigą. Pawełek (Julian Peciak) postanowi im przeszkodzić, bo z Pedrem (Antoni Sokólski) mają już dla nich inne plany na piątek - wspólną wyprawę na kręgle.

Potem Barbara jasno da do zrozumienia Lubiczowi, że to dzieci starają się ich do siebie zbliżyć.

- Ja wiem, to śmieszne i niedorzeczne - oceni Milecka. - Pan doktor jest przecież z kimś związany... Ale Pedro i Pawełek dobrze się ze sobą czują i chcą jak najczęściej przebywać razem. No i chyba wymyślili na to sposób... Ja mam wrażenie, że chłopcy chcą nas zbliżyć do siebie.

Z kolei Wiga pożali się Elżbiecie (Barbara Bursztynowicz), że - w porównaniu z Milecką - nie ma żadnych szans u Pawła. Wczoraj w sypialni miała dowód, że już go nie pociąga.

- Możliwe, że nie wie, jak mi powiedzieć, że chciałby zakończyć nasz związek - zwierzy się załamana Chojnickiej. - No, ale wczoraj to było dość czytelne.

Co na tę opowieść Elżbieta? Zdenerwuje się na Wigę i zacznie się odgrażać, że uświadomi Pawłowi, ile złego Milecka wyrządziła już w ich rodzinie.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje