Klan

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 6335
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Michał wreszcie pozna swoją przyrodnią siostrę!

Jerzy (Andrzej Grabarczyk) i Michał (Daniel Zawadzki) wreszcie się pogodzą. Chojnickiemu uda się przekonać syna, żeby wybaczył mu błędy z przeszłości. Tymczasem w Warszawie zjawi się Dominika (Anna Janik)... Okaże się, że mama dziewczyny przegrała walkę z rakiem!

W 3162. odcinku "Klanu" (emisja w poniedziałek 18 września) Dominika niespodziewanie zjawi się w firmie Jerzego.

Reklama

- W moim życiu wszystko się zmieniło - westchnie, widząc zdziwienie w oczach ojca, po czym wyzna mu, że jej matka zmarła, a ona postanowiła przenieść się do Warszawy i podjąć studia na Akademii Medycznej.

- Postanowiłam zostać lekarzem, kiedy moja mama zachorowała. Myślałam, że ją uratuję - powie Jurkowi i doda, że musi znaleźć sobie jakąś stancję, bo właśnie się dowiedziała, że nie przyznano jej miejsca w akademiku.

Chojnicki zaprosi dziewczynę do domu... Na Elżbiecie (Barbara Bursztynowicz) nieślubna córka męża zrobi bardzo dobre wrażenie, więc zgodzi się, by zamieszkała na Sadybie do czasu, gdy znajdzie sobie jakieś samodzielne lokum w stolicy. Także Beata (Magdalena Wójcik) od razu polubi przyrodnią siostrę. Jurek będzie miał nadzieję, że również Michał zaakceptuje Dominikę i wreszcie, gdy pozna ją osobiście, na dobre wybaczy mu, że przeznaczył pieniądze, które był mu winny, na leczenie jej matki. Niestety, młody Chojnicki zachowa się bardzo nieelegancko i wypomni dziewczynie, że przez nią wpadł w poważne kłopoty finansowe! 

- Czyli co? Kasa poszła w diabły? - zadrwi Michał, gdy zostanie sam na sam z Dominiką.

- Przykro mi z powodu śmierci twojej mamy, ale jak sobie pomyślę, że ojciec wywalił te pieniądze... - zdenerwuje się, ale nie dokończy zdania, bo do kuchni wejdzie Jerzy.

- Coś ty jej powiedział? Czemu taka smutna wyszła? - zapyta Chojnicki syna.

Michał stwierdzi, że Dominika raczej nie ma powodów do wesołości, skoro właśnie straciła mamę. Nie przyzna się ojcu, że był wobec niej niemiły...

Czy Dominika zostanie na Sadybie na dłużej? Jak ułożą się jej relację z Michałem?

 

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje