Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 6078
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Maria Niklińska podpisała kontrakt na nagranie własnej płyty!

Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z "Klanu", wkrótce będzie mogła pochwalić się własną... płytą. Aktorka podpisała właśnie kontrakt z jedną z wytwórni fonograficznych i lada moment wejdzie do studia, by zarejestrować piosenki na swój debiutancki album!


Reklama


- Do naszych artystów dołączyła właśnie Maria Niklińska. Znacie ją doskonale przede wszystkim z dokonań aktorskich, teraz nadszedł w jej życiu czas na realizację pasji muzycznych - czytamy w oficjalnym komunikacie wytwórni płytowej Universal Music Polska zamieszczonym 26 marca na jednym z serwisów społecznościowych.

O tym, że marzy o nagraniu płyty, Maria Niklińska mówiła już kilka lat temu, gdy brała udział w 5. edycji show "Jak oni śpiewają". Co prawda w programie zajęła dopiero 7. miejsce, ale jej głos i interpretacje popularnych przebojów bardzo podobały się jurorom i widzom. Już wtedy Maria nie kryła, że śpiewanie jest jej wielką pasją i być może w przyszłości zdecyduje się zaprezentować fanom własne piosenki. Ten moment właśnie nadszedł!

Na razie nie wiadomo, jaka będzie zawartość debiutanckiego krążka serialowej Agaty Wilczyńskiej z "Klanu". Maria Niklińska nie chce nagrywać piosenek z gatunku "lekkie, łatwe i przyjemne", marzy o repertuarze, który pozwoli jej na koncertowanie w kameralnych salach i klubach. Próbkę jej wokalnych umiejętności mieliśmy już okazję usłyszeć nie tylko w show "Jak oni śpiewają", ale też na płycie "Zwierzaki. Volume 2: Bez chłopaków dla dzieciaków" oraz w teledysku do "Piosenki świątecznej", którą Marysia wraz z kilkunastoma innymi artystami nagrała dwa lata temu na potrzeby Festiwalu Zaczarowanej Piosenki.

Debiutancki album Marii Niklińskiej ukaże się na rynku najprawdopodobniej jesienią tego roku.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Maria Niklińska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje