Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 6087
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Jacek Borkowski zostanie gospodarzem popularnego show?

Jacek Borkowski, czyli Piotr Rafalski z "Klanu", jest jednym z najpoważniejszych kandydatów do roli nowego prowadzącego programu "Jaka to melodia"?, który po wakacjach pojawiać się będzie na antenie TVP1 w odświeżonej formule i najprawdopodobniej pod innym tytułem. Aktor musi jednak najpierw wziąć udział w castingu...

Niewiele osób wie, że kiedy 20 lat temu władze TVP1 podjęły decyzję o wprowadzeniu na antenę teleturnieju "Jaka to melodia?", rolę gospodarza programu zaproponowano... Jackowi Borkowskiemu. Nagrano nawet kilkanaście odcinków show z jego udziałem, ale niespodziewanie podjęto decyzję o wycofaniu ich z emisji, choć bardzo podobały się kierownictwu stacji.

Reklama

Prowadzącym teleturniej został Robert Janowski... Producenci show nie zapomnieli jednak o Jacku Borkowskim i kiedy na początku 2001 roku Robert poważnie zachorował, właśnie jego - aktora związanego wtedy od 4 lat z serialem "Klan" - poprosili o zastępstwo. Serialowy Piotr Rafalski z popularnej telenoweli poprowadził w zastępstwie chorego kolegi sześć odcinków programu. Później kilka razy gościł w show w charakterze śpiewającej gwiazdy.

Kilka dni temu okazało się, że TVP odkupiła od amerykańskiej firmy Prestige Entertainment Inc prawa do formatu "Name That Tune", który widzowie Jedynki znają pod nazwą "Jaka to melodia?". Oznacza to, że teraz telewizja sama produkować będzie program. Okazało się, że Robert Janowski - mimo że dostał propozycję prowadzenia kolejnych odcinków - nie jest zainteresowany bezpośrednią współpracą z TVP. Jak informuje jeden z tabloidów, wkrótce ruszą castingi do roli nowego gospodarza show, a wśród najpoważniejszych kandydatów do zastąpienia Roberta Janowskiego wymieniany jest Jacek Borkowski!

- Prowadziłem już ten program, więc jestem przeszkolony - skomentował te doniesienia aktor, nie chcąc jednak potwierdzić, czy rzeczywiście zamierza stawać do castingu.

Jacek Borkowski jest nie tylko aktorem ale też wokalistą i showmanem. Nagrał kilka płyt (m.in. "Zatrzymać czas", "Piosenki o mojej Warszawie", "Miłość to cały świat" i "Zaczynam od nowa"), świetnie czuje się na estradzie i scenie, doskonale prezentuje się przed kamerą. O tym, czy to właśnie on poprowadzi nowe odcinki uwielbianego przez widzów Jedynki teleturnieju, okaże się już wkrótce.

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje