Druga szansa

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 3890
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Druga szansa": Śmierć, która wstrząsnęła fanami

Najbardziej strzeżona serialowa tajemnica tego lata wyszła na jaw – Marcin nie żyje! Czy po jego śmierci Monika Borecka ma jeszcze szansę na szczęście?

Informacja o śmierci Kryńskiego wstrząsnęła fanami serialu. Pod naszym facebookowym wpisie, który mówił o tym wydarzeniu, widzowie zamieścili mnóstwo komentarzy, wyrażających zdziwienie i gniew.

Reklama

Niestety, Bartek Świderski definitywnie zrezygnował z roli Marcina i nie pojawi się w serialu choćby w retrospekcjach czy sennych marzeniach Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska).

Niektórzy zaczęli spekulować, że to wina kłótni, jakie miały miejsce na planie. Bartłomiej Topa, czyli Adam Swensson, postanowił je dla nas skomentować:

A co wydarzy się w nowym sezonie? Od dramatycznych wydarzeń w finale 3. serii mija rok. W tym czasie Monika ostatecznie odeszła z telewizji i wróciła do pracy na rzecz młodych zdolnych ludzi. Po okresie żałoby kobieta będzie starała się wrócić do dawnego życia. Śledztwo w sprawie stalkera bardzo zbliżyło ją do Borysa (Radosław Pazura), który wspierał ją w trudnych chwilach. Policjant nie będzie krył, że kobieta bardzo mu się podoba. W końcu zdobędzie się na odwagę i zaprosi ją na randkę, a ona, ku jego zdziwieniu, wyrazi zgodę. Niestety, mimo wielkich nadziei komisarza, agentka nie będzie gotowa na nowy związek.

Od przestępcy do bohatera

Wkrótce, podczas spaceru, Monika zwróci uwagę na tańczącą na ulicy dziewczynkę i będzie świadkiem, jak tajemniczy mężczyzna podejdzie do dziecka i zabierze mu pieniądze. Postanowi go śledzić i dojdzie za nim do podejrzanego miejsca, w którym przebywają inni nieletni. Natychmiast pomyśli, że dzieje się coś złego i wezwie Borysa na interwencję. Okaże się, że niepotrzebnie. Nie doszło do żadnej kradzieży, a nieznajomy nazywa się Piotr Marczak (Michał Żurawski) i jest założycielem "Bazy" - miejsca skupiającego trudne dzieciaki z warszawskiej Pragi. - To mężczyzna bardzo tajemniczy. Po osobistym dramacie porzucił karierę zawodową i poświęcił się pracy charytatywnej - zdradza osoba z produkcji. Kiedy emocje opadną, Monika i Piotr porozmawiają. Nowy znajomy opowie Boreckiej o kłopotach, jakie nękają "Bazę" - brak sponsorów, funduszy i pieniędzy na czynsz. Agentka postanowi zaangażować się w pomoc Piotrowi oraz jego podopiecznym.

Młodzieńcze dylematy

Po śmierci ojca Ksawery (Maciej Musiałowski) wbrew wszystkim postanowi pójść w jego ślady. Dostanie się na studia medyczne i rozpocznie staż w szpitalu, w którym pracował Marcin. Jednocześnie nie zrezygnuje z muzyki i nadal będzie grał z Justyną (Magdalena Berus). Kiedy zabraknie im gitarzysty, rozpoczną castingi na nowego, na których pojawi się... biologiczny ojciec dziewczyny.

MG

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje