Druga szansa

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 3888
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Druga szansa": Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zostaną rodzicami?

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk, czyli Sara Daymer i Jacek Wroński z "Drugiej szansy", już ponad 3 lata tworzą udany związek i nie kryją, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Ostatnio jeden z portali ogłosił, że aktorska para wkrótce powita na świecie swe pierwsze dziecko!

Magdalena Boczarska wyznała niedawno w wywiadzie, że jej szanse na to, by poznała smak macierzyństwa, z dnia na dzień są coraz mniejsze. W programie Magdy Mołek "W roli głównej" powiedziała wręcz, że uważa, iż nie każda kobieta musi mieć dziecko...

Reklama

- Nie zrobię sobie dziecka tylko dlatego, że mi tyka zegar biologiczny - stwierdziła i dodała, że nie oznacza to wcale, że nie myśli o macierzyństwie.

Dziś aktorka ma powód do wielkiego szczęścia, bo - jak podają portale plotkarskie i tabloidy - jest w ciąży i jeszcze w tym roku po raz pierwszy zostanie mamą.

Ani Magdalena Boczarska, ani jej ukochany nie potwierdzili na razie, czy w ich życiu rzeczywiście zajdą wkrótce rewolucyjne zmiany. Oboje znani są z tego, że nie opowiadają w wywiadach o swej prywatności. Pytani o łączące ich uczucie, mówią tylko, że po prostu są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zakochali się w sobie ponad 3 lata temu, ale długo ukrywali przed mediami fakt, że są parą. Po raz pierwszy oficjalnie pokazali się razem 10 maja 2014 roku na gali finałowej Festiwalu Off Plus Camera 2014 w Krakowie, podczas której Mateusz Banasiuk odebrał nagrodę za swą kreację w filmie "Płynące wieżowce". Na warszawskich salonach zadebiutowali natomiast jako para dopiero miesiąc później na uroczystej premierze "Intrygi" w Teatrze Kamienica.

W pierwszą rocznicę swego związku zaręczyli się. Choć ich miłości początkowo niewiele osób dawało szanse, udowodnili, że uczucie, jakie ich połączyło, jest naprawdę poważne i wielkie.

Oboje mają za sobą nieudane związki. Ona przez pewien czas spotykała się z Tomaszem Karolakiem, czyli Ludwikiem Boskim z "rodzinki.pl", on był związany z Oriną Krajewską, czyli Agatą z "Ciszy nad rozlewiskiem". Kiedy się poznali, od razu ponoć wiedzieli, że są sobie przeznaczeni i nie bronili się przed miłością. Dziś potwierdzają, że chcą dalej iść razem przez życie...

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje