House M.D.

Dr House

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1051
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Dr House zaśpiewa w Polsce

Brytyjski aktor Hugh Laurie, znany bliżej jako serialowy dr House, po raz pierwszy odwiedzi Polskę jako... muzyk! 6 czerwca wystąpi w Sali Kongresowej w Warszawie, gdzie zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty "Didnt It Rain".


Reklama

Tuż po zakończeniu zdjęć do serialu "Dr House" Laurie, pytany o swoje dalsze zawodowe plany, ogłosił, że zamierza odłożyć na bok aktorstwo i zająć się muzyką.  - Do tej pory zawsze miałem jakieś propozycje. Zresztą parę projektów mam już nawet w głowie. Na początku chciałbym całkowicie poświęcić się muzyce. Marzy mi się tournee po Stanach Zjednoczonych. Miałem już szansę występować przed amerykańską publicznością w Los Angeles i San Francisco i bardzo mi się podobało - powiedział.

Śpiewający aktor oczarował fanów potężną dawką noworleańskiego bluesa na debiutanckiej płycie "Let Them Talk" z 2011 roku, która sprzedała się w blisko milionie kopii na całym świecie. Na krążku odtwórca roli doktora House'a zaprezentował się jako utalentowany wokalista i pianista, który dodatkowo chwyta czasem za gitarę, siada za perkusją, a nawet gra na saksofonie.

- Wiele osób w ciągu ostatnich kilku lat sugerowało mi, bym zabrał się za nagrywanie muzyki, a ja zawsze odpowiadałem w taki sam sposób: O nie, nie, chyba się do tego nie nadaję. Wydawało mi się, że to wystarczająca wymówka. Ale skończyłem 50 lat i człowiek zupełnie inaczej myśli o tym, co chciałby jeszcze zrobić w życiu. Kiedy zgłosili się do mnie ludzie z wytwórni płytowej z pytaniem, czy może jednak chciałbym coś dla nich przygotować pomyślałem: W sumie czemu nie? - mówił po nagraniu debiutanckiego krążka.

6 maja, czyli dokładnie na miesiąc przed pierwszym polskim koncertem, premierę będzie miał drugi album Lauriego - "Didn't It Rain". Bilety na pierwszy i jedyny koncert Hugh Lauriego w warszawskiej Sali Kongresowej pojawią się w sprzedaży w poniedziałek, 15 kwietnia.


swiatseriali.pl/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Dr House | seriale | Hugh Laurie

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje