Czas honoru

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 824
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Lexus przyciąga gwiazdy!

Paweł Małaszyński, czyli hauptmann Johann von Relatzki z "Czasu honoru", był gwiazdą 6. edycji Lexus Fashion Night. Na gali Lexusa bawił się w towarzystwie żony Joanny oraz gwiazdy światowego kina, modelki i aktorki, Milli Jovovich.

O tym, że gwiazdy kochają eleganckie samochody, nikogo nie trzeba przekonywać. Co roku na Gali Lexus Fashion Night, podczas których prezentowane są nowe modele lexusa i zwycięskie kreacje konkursu Lexus Fashion Awards, po prostu roi się od gwiazd i gwiazdek. Nie inaczej było i w tym roku! Oprócz przedstawicieli świata mody i estrady, na gali pojawili się znani z seriali aktorki i aktorzy.

Reklama

Obok Pawła Małaszyńskiego na czerwonym dywanie pozowali do zdjęć: Magdalena Różczka, czyli Julia Hoffman z "Usta Usta", Maja Bohosiewicz, czyli Ewelina z "M jak miłość", Andrzej Strzelecki, czyli doktor Tadeusz Koziełło-Kozłowski z "Klanu", Marcin Rogacewicz, czyli Grzegorz Zwoliński ze "Szpilek na Giewoncie", Marysia Góralczyk, czyli Beata Nowakowska z "Na dobre i na złe", oraz Krzysztof Ibisz, którego lada monent zobaczymy w serialu "Hotel 52".

Na Gali Lexus Fashion Night pojawił się też producent i jeden z reżyserów "Klanu", Paweł Karpiński z córką Agnieszką Rost u boku. Kto wie, może bohaterowie "Klanu" przesiądą się już wkrótce do lexusów?

W naszej galerii znajdziecie mnóstwo zdjęć z tegorocznej Lexus Fashion Night.

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje