Czas honoru

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 834
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kiedyś byłam patyczakiem"

Agnieszka Więdłocha jest przekonana, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych. " Wolę zaryzykować, niż odpuścić" - mówi stanowczo.

Jest skromna i miła. Nie goni za karierą, a propozycje zawodowe przyjmuje z pokorą. "Gonię tylko za własnym cieniem" - żartuje.

Reklama

W serialu "Czas honoru" wciela się w Lenę, narzeczoną Janka, którego gra Antoni Pawlicki. W drugiej serii produkcji jej bohaterka będzie miała mnóstwo zmartwień.

"Lena tak naprawdę ma duży problem. Wyszła z getta, uwolniła się z tej pułapki, natomiast zostawiła tam cała rodzinę. Jest zrozpaczona i mimo że kocha swojego narzeczonego - Janka, nie potrafi się z tym pogodzić" - opowiada Więdłocha.

Aktorka obdarzyła swoją bohaterkę kilkoma własnymi cechami charakteru.

"Dałam jej pewien rodzaj delikatności w kontaktach z ludźmi. A także cechę, którą sama posiadam. To ufność i wiara w przyszłość. Lena usilnie wierzy, że uda jej się wyciągnąć z getta rodziców i brata. Ja również mam takie przekonanie, że nie ma w życiu sytuacji beznadziejnych i jeśli człowiek będzie silnie do czegoś dążył jest w stanie zrealizować wszystko" - wyznaje artystka.

I dodaje: "Lubię wyzwania. Pociąga mnie strach, że coś może się nie udać, bo wtedy trzeba dać z siebie wszystko".

Aktorki w jej wieku głodzą się, żeby utrzymać wagę, Więdłocha nie ma jednak takich problemów.

"Jestem z natury szczupła, a kiedyś byłam patyczakiem" - śmieje się artystka.

I dodaje: "Wydaje mi się jednak, że każda młoda dziewczyna dba o figurę, nie tylko aktorka. Staram się dobrze odżywiać, choć zdarza się, że po trwających do nocy próbach, zjadam na szybko coś niezdrowego".

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje