Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 687
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kolejne rozstanie?

Ostatni sezon "Chirurgów" nie przestaje nas zaskakiwać. Ostatnio znów pojawiły się pogłoski o kolejnym rozstaniu, które zagraża jednej z serialowych par.

Nie ma wątpliwości, że któryś z naszych serialowych ulubieńców zostanie sam. Pozostaje tylko nurtujące pytanie: Kto i dlaczego? Wiemy jedynie, że rozstanie dotknie jednej z najbardziej kochających się par o najdłuższym stażu. Co więcej, wiadomo, że rozstanie to niekoniecznie zostanie spowodowane ingerencją osób trzecich.

Reklama

Na podstawie tych kilku wskazówek możemy typować kilka par, które są najbardziej zagrożone rozstaniem. Oto one: Bailey i Ben, Alex i Lexie oraz Mark i Teddy. Inna wersja to: Meredith i Derek (naszym zdaniem ta opcja jest mało prawdopodobna), Cristina i Owen lub Callie i Arizona (taki rozwój wypadków wchodzi w grę).

Ostatnio najwięcej zamieszania zrobiło się wokół serialowych bohaterów: Meredith i Dereka. Sama producentka serialu, Shonda Rhimes, przyznała, że to właśnie ta para najczęściej boryka się ze problemami.

- Relacje pomiędzy tym dwojgiem będą dość stabilne w tym sezonie. Ponadto Meredith pełni rolę przewodnika zespołu i znajduje się na jego czele, stąd też jej pewna pozycja - stwierdziła Rhimes.

Zdaniem tygodnika Entertainment Weekly, najbardziej narażony na rozstanie jest Tedd. Co więcej, ten sam magazyn sugeruje, że przyczyną tego rozstania będzie ktoś z zewnątrz. Niestety wciąż nie wiadomo, jaka jest tożsamość tej osoby.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

swiatseriali.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje