Californication

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 142
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Stypa zamienia się w dziką imprezę

W niedzielę fani Californication zobaczą, jak stypa zamienia się w dziką imprezę. Wśród gości pojawi się zjawiskowa Faith, a towarzyszyć jej będzie sam Hank Moody (David Duchovny). Na jego nieszczęście dojdzie do nieoczekiwanego spotkania z Karen.


Reklama

 

Od pewnego czasu Hank przebywa w ośrodku na odwyku. W końcu pojawi się jednak szansa, by choć na chwilę wyrwać się z zamknięcia. Pisarz postanowi towarzyszyć swojej nowej przyjaciółce, Faith, podczas pogrzebu jej dobrego znajomego.

Okaże się, że był on bliski również Atticusowi, muzykowi rockowemu, który ma w planach stworzyć sztukę na podstawie powieści Hanka. Niespodziewanie stypa zamieni się w dziką imprezę, a rano na skacowanych gości nieoczekiwanie wpadnie Karen, która właśnie rozpoczyna pracę u Atticusa, jako dekoratorka wnętrz.

 W międzyczasie Charlie spotka się z Robbiem, żeby przedyskutować szczegóły dotyczące kontraktu. Aby przekonać go do podpisania umowy, agent w dalszym ciągu będzie udawał homoseksualistę. Zainteresowanie Robbiego współpracą zdecydowanie wzrośnie...

 Emisja 3. odcinka: 29 września, niedziela, godz. 22:00 w Comedy Central.

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Californication | seriale | Comedy Central

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje