Californication

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 142
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazda "Przyjaciół" w "Californication"

Hank (David Duchovny) i Charlie zabalują w klubie dla gejów. Pisarz dowie się, o jakiej przyszłości myśli jego córka Becca, a na horyzoncie pojawi się też zdeklarowana feministka, która nieźle zamiesza w życiu bohaterów.

Po oficjalnym spotkaniu, na którym Hank, Charlie, Robbie Mac i Ali Andrews będą omawiać szczegóły przyszłej współpracy, wszyscy zainteresowani udadzą się do ulubionego klubu Robbiego dla gejów. Hank natrafi tam na Richarda i dowie się od niego, jakie plany na przyszłość ma Becca. Okaże się, że dziewczyna chce pójść w ślady ojca. Hank nie będzie zadowolony z tego, co usłyszy...

Reklama

Później impreza przeniesie się do domu Charliego. Ali i Moody będą świetnie bawić się w swoim towarzystwie, nie zwracając uwagi na resztę zebranych. Robbie zacznie przystawiać się do Charliego, który nie wytrzyma presji i wyjawi aktorowi skrywany sekret, co definitywnie przekreśli planowaną wcześniej współpracę całej czwórki.

W międzyczasie Marcy pozna kontrowersyjną feministkę, Ophelię Roberts. W tę rolę wcieli się Maggie Wheeler, która w serialu "Przyjaciele" zagrała Janice - bardzo charakterystyczną i jeszcze bardziej irytującą dziewczynę Chandlera.

Emisja 4. odcinka: 6 października, niedziela, godz. 22:00, w Comedy Central.

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Californication | seriale | David Duchowny

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje