Blondynka

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 597
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Blondynka": Sławomir Zapała znalazł żonę w... Ameryce

Sławomir Zapała, czyli Paweł z "Blondynki", którego niedawno oglądaliśmy jako Filipka w jednym z odcinków 9. serii "Komisarza Aleksa", mówi o sobie, że jest najszczęśliwszym mężczyzną na świecie, bo idzie przez życie u boku kobiety, o jakiej marzą wszyscy faceci...

Sławomir Zapała żartuje, że żonę - Magdę "Kajra" Kajrowicz - przywiózł z... saksów, na które kilka lat temu pojechał do Stanów Zjednoczonych. Od dawna marzył o karierze wokalnej i uznał, że za oceanem znajdzie najlepszych nauczycieli śpiewu. Aby zarobić na lekcje, pracował m.in. przy zrywce azbestu, a wieczorami występował w barze położonym przy ruchliwej autostradzie. To właśnie tu - w typowej amerykańskiej knajpie dla kierowców TIR-ów - pracowała Magda...

Reklama

- Nie wiedziałem, że jest Polką i zacząłem do niej mówić po hiszpańsku - wspomina Sławomir.

- Podałam mu ruskie pierogi i dopiero wtedy się zorientował, że jestem z Polski. Jako napiwek zostawił mi całą swoją tygodniową wypłatę Przez kolejny tydzień przychodził do baru, żebym go karmiła, bo nie miał na jedzenie - mówi ukochana aktora i piosenkarza.

Sławomir zakochał się w Kajrze od pierwszego wejrzenia i postanowił zrobić wszystko, by śliczna dziewczyna została jego żoną.

Do Polski wrócili już jako para. Kilka miesięcy po przyjeździe do kraju wzięli ślub i zaczęli budować dom. Założyli też zespół "Trzymamy się Zapały", którego frontmanem został - to oczywiste - Sławomir. Magda, która również jest aktorką (zagrała w kilku produkcjach bollywoodzkich) i wokalistką, w zespole męża śpiewa chórki.

- Żona jest moją inspiracją i... recenzentką. Ale przede wszystkim jest miłością mojego życia! - twierdzi Sławomir.

Sławomir Zapała mówi o sobie, że jest artystą rock polo - gatunku łączącego prosty przekaz i radosną muzykę do tańca z brzmieniem instrumentów rockowych. Ma na swoim koncie wiele przebojów, a miesiąc temu - 10 kwietnia - ukazała się jego debiutancka płyta zatytułowana "The Greatest Hits". Sławomir odniósł też wielki sukces jako uczestnik wiosennej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo" (zajął 3. miejsce).

Jesienią ubiegłego roku rodzina Sławomira i Magdy powiększyła się. Na świat przyszedł ich synek Kordian.

- Na jednym dziecku na pewno nie skończymy - deklaruje Sławomir...

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje