Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 8146
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Tydzień zaskakujących wiadomości

Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”, a w nim...Reklama

Po niepowodzeniach sercowych, Agnieszki nie trzyma w Polsce już nic. Nawet lukratywna propozycja Kornelii, która oferuje przygotowanie najnowszej kolekcji jej firmy odzieżowej nie jest dla niej atrakcyjna.

Walczak jest gotowa, by wrócić do Londynu, gdzie ma już nagraną pracę w tamtejszym domu mody.... Sprawy się komplikują za sprawą jej matki Judyty (w tej roli Magdalena Kuta). Okazuje się, że ze zdrowiem kobiety nie jest tak różowo, jak opowiadała...

Agnieszka widzi, że nie może zostawić jej samej, ale Judyta nie chce nawet słyszeć o wyjeździe z córką do Londynu. W tej sytuacji Walczak postanawia zostać w kraju kładąc na szali swój zagraniczny kontrakt...

Decyzja Agnieszki nie jest po myśli Kasi, która wolałaby, by koleżanka wyjechała i zabrała ze sobą tajemnice, które razem skrywają przed Łukaszem.

Perturbacje w pracy także w Biomerze. Wszystko za sprawą Maćka, który składa wypowiedzenie. Według niego to jedyny sposób na załagodzenie napięć między nim, a Cieślakiem.

Decyzja Maćka stawia pod znakiem zapytania badania prowadzone przez Biomer. Władek staje przed trudnym zadaniem przekonania byłego partnera, by nie odchodził z pracy. Czy uda mu się go zatrzymać?

Sabina i Tomala chcieliby zatrzymać przy sobie małą Maję, którą znów zaczynają odwiedzać w szpitalu. Okazuje się jednak, że wkrótce mogą rozstać się z nią na zawsze. Dziewczynkę chciałoby zaadoptować małżeństwo Grupińskich.

Andrzej i Sabina są załamani. A to nie koniec złych wiadomości. Lekarz przekazują im szokującą informację - badania wykazały, że Maja jest nosicielką wirusa HIV! Jak wpłynie to na sprawę adopcji dziewczynki?

W toku jest również sprawa testamentu Nikodema. Gdy Zenek dowiaduje się, że Borys pozwał go do sądu, zaczyna tracić panowanie nad sobą. Sytuacji nie poprawia fakt, iż Jola i Justyna trzymają stronę kuzyna!

W tej sytuacji Zenek nie wytrzymuje i wyjawia, że Borys odbywał w Stanach karę więzienia za zabójstwo. Najbliżsi są przerażeni, że w ich rodzinie jest morderca. A Borys wpada w szał...

Sprawa poszukiwań Walerii już od dawna tkwi w martwym punkcie. Stefan czuje się coraz bardziej samotny. Psycholog sugeruje Górce, by wziął udział w spotkaniu grupy wsparcia.

Na spotkaniu poznaje Urszulę (w tej roli Bożena Stachura), której córka Julita zaginęła jakiś czas temu. Tragedia łączy ich oboje, a Stefan angażuje się w poszukiwania Julity. Co wyniknie z tej znajomości? Kolejnych odcinków "Barw szczęścia" nie można przegapić!


www.barwyszczescia.tvp.pl/
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama