Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11856
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Kłamstwa, romanse i… podwójne zaręczyny!

Przed nami finał 10. sezonu ”Barw szczęścia” - i tydzień pełen serialowych emocji! Jakie niespodzianki tym razem czekają na widzów?

Alicja kolejny raz spróbuje zaszkodzić Łukaszowi... i odwiedzi Kasię, by "szczerze" porozmawiać o jej narzeczonym.

Reklama

- Doszłam do wniosku, że... powinnaś poznać moją wersję wydarzeń!

- Wybacz, ale twój zawodowy konflikt z Łukaszem to nie moja sprawa...

- Tylko że to, co Łukasz nazywa "zawodowym konfliktem", to nie była różnica zdań, tylko jego perfidna intryga!

Kilka dni później Umińska nagłośni za to sprawę swojego zwolnienia w mediach - i wyzna w jednym z brukowców, że... Sadowski miał z nią romans!

Po artykule Łukasz od razu zostanie w pracy zawieszony. A gdy gazeta trafi w ręce Górki, będzie też musiał ostro tłumaczyć się w domu.

- Kasia, to same kłamstwa... Chyba nie wierzysz w to, co pisze "Szok"!

- Ona mnie osaczyła! Przystawiała się do mnie! To prawda... ale ja od niej uciekałem! Robiło mi się niedobrze, jak ją widziałem na korytarzu! Ale co miałem zrobić? Odejść z pracy? Nie stać nas na to!

- A na szczerość? Wiesz, co jest najgorsze? Że ukrywałeś to wszystko przede mną!

- Żeby cię nie martwić!

- Ten artykuł mnie poniża, Łukasz... Upokarza!

- Nie mów tak... To wymysły chorej baby!

- Nawet, jeśli połowa jest zmyślona, reszta i tak jest ohydna!

- Odbiło jej kompletnie jak byłaś w szpitalu!

- Jak mogłeś ją tu wpuszczać?!

- Właśnie ją wyrzucałem! Zapytaj Martę...

- Coraz lepiej!(...) Napisali, że cała redakcja potwierdza wasz romans... Teraz okazuje się, że cała klatka też to może potwierdzić! A ja ci ufałam!

Spore zmiany szykują się też w rodzinie Pyrków. Klara zdecyduje się w końcu na powrót do domu... ale przyjedzie na Zaciszną akurat w chwili, gdy Hubert spróbuje o niej zapomnieć - i zbliżyć się do Uli.

Czy ukochany wybaczy jej ucieczkę i oboje na nowo połączy miłość?

Tymczasem w sklepie "Zdrówko" pojawi się Nawrot... Borys - widząc mężczyznę, który skrzywdził przed laty jego żonę - od razu wybuchnie wściekłością.

- Wyjdź stąd, człowieku, póki nie straciłem cierpliwości!(...) Wiem, kim jesteś i nie życzę sobie twojej obecności w naszym sklepie! Aldona zgodzi się jednak z seniorem porozmawiać - i szybko zacznie tego żałować.

- Wiem, jest za późno na przeprosiny, możesz sobie nawet myśleć, że robię to tylko dlatego, że umieram, że inaczej bym się z tobą nawet nie spotkał.(...) Teraz dotarło do mnie, jak bardzo cię skrzywdziłem. Pozwolisz mi to naprawić?

- Tego nie da się naprawić. Jak to sobie wyobrażasz?

- Chciałbym przed śmiercią poznać swojego syna...

- I ty to nazywasz naprawą krzywdy? Do tej pory skrzywdziłeś mnie, a teraz jeszcze skrzywdzisz Aleksa! Myślisz tylko o sobie, nawet w obliczu śmierci!

- On powinien znać swego ojca...

- Nie chcę, żeby Aleks wiedział, że jesteś jego ojcem... Jemu to w niczym nie pomoże, a ty straciłeś tę szansę wiele lat temu!

Miłosne zawirowania czekają też Natalię. Zwoleńska spędzi w końcu "gorącą" noc z Wilkiem... a później równie namiętny tydzień.

- Co sobie życzy na śniadanie panna Natalia?

- Ciebie...

- A potem? Zostajemy w łóżku jak wczoraj?

- I przedwczoraj... i przed-przedwczoraj...

W ich związku szybko jednak pojawi się mały "problem"... Bo po kilku dniach, Wilk trafi w sypialni dziewczyny na Jakubczyka!

- Możesz mi wyjaśnić, co to za facet?! - Oliwier... Mój były...

- Ciebie to bawi?! Wychodzę z łazienki, a tam stoi facet w samych bokserkach! Pewnie myślał, że ty jesteś pod prysznicem i chciał dołączyć!

A w finale... podwójne oświadczyny! Bruno w premierowych odcinkach spełni największe marzenie Amelii i poprosi Anetę o rękę.

A pani doktor powie "tak" - nieświadoma, że jej wybranek chce w ten sposób uciec od myśli o jedynej kobiecie, którą naprawdę kocha: Bożenie.

Kilka dni później na kolana padnie za to Adrian - tym razem przed Wiśniewską.

- Jesteśmy po przejściach, ale znowu razem... I wiem, że wiele pięknych dni przed nami. Dlatego postanowiłem zrobić to, co podpowiada mi serce! Bożenko, czy uczynisz mnie najszczęśliwszym mężczyzną na ziemi? Jaką usłyszy odpowiedź?

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

www.barwyszczescia.tvp.pl/

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje