Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 8146
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska będzie miała synka?

Katarzynie Zielińskiej, czyli Marcie Walawskiej z "Barw szczęścia", nie udało się utrzymać w tajemnicy przed mediami płci swego pierwszego dziecka, które przyjdzie na świat na początku nadchodzącego roku. Aktorka najprawdopodobniej urodzi chłopca.


Reklama

Katarzyna Zielińska stara się z całych sił bronić swej prywatności przed ogromną rzeszą fanów, którzy spragnieni są ciekawostek z życia swej ulubienicy. Aktorka konsekwentnie nie mówi w wywiadach o mężu, nie opowiada o tym, jak spędza czas, gdy nie musi pracować, nie zwierza się z planów na przyszłość...

Choć jej ciążowy brzuszek z dnia na dzień staje się coraz większy, wciąż nie potwierdziła oficjalnie, że zostanie mamą! Do niedawna też udawało się jej utrzymać w tajemnicy płeć dziecka, które urodzi na początku 2015 roku. Jej sekret właśnie poznała cała Polska.

- To będzie chłopiec - poinformowało jedno z pism, powołując się na słowa... sprzedawcy zatrudnionego w sklepie, w którym serialowa Marta Walawska z "Barw szczęścia" robiła ostatnio zakupy.

- Pani Kasia wybierała głównie rzeczy w kolorze niebieskim. Zakupiła już całą wyprawkę dla synka i wydała na nią małą fortunę - czytamy w magazynie "Show", .

Aktorka i jej mąż Wojciech Domański są bardzo szczęśliwą parą. Pojawienie się na świecie synka z pewnością jeszcze mocniej scementuje ich związek. Oboje przecież marzyli o cudownej rodzinie i stworzeniu domu pełnego miłości i ciepła. Lada moment ich marzenie się spełni.

Katarzyna Zielińska nie zamierza zbyt długo przebywać na urlopie macierzyńskim. Już pod na początku marca wróci na plan serialu "O mnie się nie martw" (zdjęcia do 2. serii właśnie się rozpoczęły) oraz do pracy w "Barwach szczęścia".

Na razie jednak aktorka skupia się na odpoczynku i... pomocy potrzebującym. Zaangażowała się w akcję charytatywną "Poznaj Gwiazdę" zorganizowaną przez Fundację Dr Clown, przekazała jedną ze swych sukienek na aukcję, podczas której zbierane będą pieniądze na leczenie 10-letniej dziewczynki chorej na raka, została ambasadorką Instytutu Wspomagania Rozwoju Dziecka w Gdańsku pomagającej dzieciom dotkniętym autyzmem.

 

 

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia | Katarzyna Zielińska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje