Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 8160
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Kasia i Agnieszka walczą o Łukasza!

Agnieszka odkrywa, że jest w ciąży, a związek Kasi z Łukaszem zaczyna się sypać!


Reklama


Między Górką (Katarzyna Glinka) a Sadowskim (Michał Rolnicki) psuje się już od pewnego czasu. Sytuację pogorszy znalezienie przez niego zdjęć ukochanej z Samem (Samuel Palmer). Będzie chciał z nią porozmawiać, więc pójdzie do Fitness Klubu, ale zastanie tam Alinę (Hanna Dunowska).

Później Sadowski spotka się z Agnieszką (Anna Dereszowska) i pokaże jej zdjęcia Sama. Walczak oskarży go o grzebanie w rzeczach Kasi. Łukasz przyzna, że nie radzi sobie z jej przeszłością. Kobieta powie mu, by nie wariował i zaufał Kasi. Łukasz ją przytuli, co zobaczy Waldemar (Jacek Romanowski). Potem opowie o tym Alinie.

Tymczasem Agnieszka wyjdzie z klubu w połowie treningu, bo kiepsko się poczuje. Marlena (Magdalena Grąziowska) zasugeruje, że może Walczak jest w ciąży, ale kobieta obróci to w żart. Potem jednak zrobi sobie test i odkryje, że rzeczywiście spodziewa się dziecka. A Kasia zwierzy się Marlenie, że już nie ufa Agnieszce, bo kiedyś odbiła jej faceta.

Pod obserwacją

Alina powie Kasi, że Waldek widział Sadowskiego z inną kobietą. W tym samym czasie blogerka będzie czekać na Łukasza przed telewizją. Przyjaciele postanowią oderwać się od kłopotów w swoim towarzystwie. Gdy Kasia zadzwoni do ukochanego, ten odrzuci połączenie. Nie będzie świadomy tego, że Górka ich obserwuje.

Rano Kasia zaatakuje Łukasza, że zamiast pracować, spotyka się z Agnieszką. On oburzy się, że Kasia go śledzi. Zarzuci jej, że jest wobec niego nieszczera i wciąż wychodzą na jaw jakieś jej dawne przygody.

W złości Kaśka wspomni jeszcze jedną historię - jak to Walczak odbiła jej faceta w Londynie.

a.im.Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje