Weekend w serialach

Co zobaczymy w serialach w trakcie świątecznego weekendu? Sprawdźcie!


Piątek

Reklama

"Klan"

odc. 3131 Po wieczorze autorskim Daniela, na którym pojawiły się tłumy, Monika jest zdenerwowana. Obawia się, że ludzie z sekty znów zaczną prześladować jej syna.

"Pierwsza miłość"

odc. 2503 Po dyskusjach Aleks i Artur postanawiają współpracować, ale na nowych zasadach. Ukochany Sabiny ma też nadzieję, że pogodzi się z ojcem.

"Barwy szczęścia"

odc. 1664 Załamany Józek nie może wybaczyć Darkowi, że nie poradził sobie w negocjacjach z Powiślem. Chłopak jest tak sfrustrowany, iż postanawia zrezygnować z piłki i wrócić do Kopytkowa. Kajtek, zaniepokojony dziwnym zachowaniem Zuzi, postanawia ja śledzić. Okazuje się, że instynkt go nie zawiódł...

"rodzinka.pl"

odc.206 Ludwik uświadamia Tomkowi, jakie wydatki czekają go po ślubie z Magdą. Marek udziela Agacie lekcji dobrego wychowania. Kacper oszukuje rodziców, umiejętnie przerabiając ocenę na wypracowaniu. W domu Boskich Bolo szykuje kolację.

"Moda na sukces"

odc.6284-6288 Marcus i Dayzee cieszą się z zaręczyn. Zdjęcia Hope i Liama trafiają do tabloidów. Cała rodzina gromadzi się, aby świętować rocznicę ślubu Erika i Stephanie. Hope prosi lekarkę o receptę na leki uspokajające. Brooke i Ridge chcą odciągnąć Amber od Ricka.

"O mnie się nie martw"

odc.11 Marta domaga się od Krzyśka, by pozbył się macochy, która na dobre się u nich zadomowiła. Aśka odwiedza Adama, ale on nie chce z nią rozmawiać. Zdesperowana kobieta prosi o mediację Marcina. Renata zamierza pomóc synowi wrócić do Igi.

"Tutanchamon"

odc.5 Syn Echnatona jest zaniepokojony nieobecnością Suhad. Zleca jej poszukiwania. Bliską śmierci dziewczynę znajduje Lagus. Tutanchamon zadaje Mitannijczykom ostateczny cios. Fortelem zdobywa należącą do wrogów twierdzę. Odnosi jednak ciężkie rany.

Sobota

"Świat według Kiepskich"

odc.515 Kiepskich odwiedza prezes Kozłowski. Wyznaje Ferdkowi, że żyje w ciągłym strachu, ponieważ sądzi, że ktoś czyha na jego posadę. Podejrzenia mężczyzny zamieniają się w obsesję. Ferdynand szuka sposobu, aby jakoś go wesprzeć.

"Zagadka Hotelu Grand"

odc.1 Podczas noworocznej zabawy w hotelu dochodzi do eksplozji. Wybucha panika. Do akcji wkraczają lekarze i sanitariusze, którzy walczą o życie rannych i wynoszą zmarłych. Julio, sam w ciężkim stanie, desperacko poszukuje Alicii. Nikt jednak jej nie widział.

Niedziela

"Wojenne dziewczyny"

odc.12 Komendant granatowej policji obiecuje wypuścić wszystkich zatrzymanych, jeśli otrzyma łapówkę. Uwięziona Marysia i jej bliscy liczą na pomoc przyjaciółek. Ewka i Irka mają plan, jak zdobyć pieniądze. Tymczasem w pensjonacie Margarethe spotyka się z Brennerem. Kobieta chce porozmawiać o śmierci swojego brata, Dietricha. Joachimowie wychodzą na wolność. Gestapo urządza nalot na dom Szczęsnych. Ewka wpada w pułapkę i zostaje aresztowana razem z matką Irki. Marysia znajduje tymczasowe mieszkanie dla ojca i siostry. Schulze chce wykorzystać uwolnioną matkę Irki jako przynętę. Dom Szczęsnych jest pod obserwacją. Witold rozpaczliwie próbuje wyciągnąć Ewkę z aresztu. Niestety, dziewczyna odjeżdża wraz z transportem więźnió

"Lucyfer"

odc.11 Zamordowany zostaje Tim Dunlear, były gwiazdor NBA. Sportowiec po zakończeniu kariery został znanym filantropem. Wśród podejrzanych są jego żona i prawnik. Lucyfer pomaga wdowie w prowadzeniu jej stowarzyszenia. Maziken zaprzyjaźnia się z Amenadielem.

swiatseriali.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje