Weekend w serialach

Co zobaczymy w serialach w trakcie świątecznego weekendu? Sprawdźcie!


Piątek

Reklama

"Klan"

odc. 3114 Podekscytowany Maciek zaprasza na kolację Martynkę i jej mamę. Chce im opowiedzieć o pomyśle na preclownię i... po raz kolejny poprosić ukochaną o rękę.

"Pierwsza miłość"

odc. 2486 W czasie gdy Artur próbuje wpaść na trop hakera, który wykradł dane jego firmy, Sabina odkrywa tajemnicę swojego ukochanego.

"Barwy szczęścia"

odc. 1646 Namówiona przez Walerię Wiśniewska pisze specjalny kontrakt, który przedstawia doktor Dylskiej. Dentystka z niedowierzaniem zapoznaje się z dokumentem chroniącym majątek Bruna przed jej ewentualnymi zakusami. Ostatecznie jednak zgadza się go podpisać. Niebawem okazuje się, że myśli syna Amelii zaprząta zupełnie ktoś zupełnie inny.

"rodzinka.pl"

odc.202 Niedzielny obiad u Boskich kończy się rodzinną kłótnią, gdy Kuba wymusza na Kacprze zwrot pożyczonej gotówki. Na jaw wychodzą też relacje łączące Agatę i Marka. Boski jest na diecie, by zrzucić zbędne kilogramy. Z głodu podjada w nocy.

"Moda na sukces"

odc.6264-6268 Steffy i Rick odkrywają, że nie są sobie obojętni. Stephanie i Brooke wspominają przeszłość. Uświadamiają sobie, że Hope, Steffy i Liam powtarzają zachowania swoich rodziców. Bill chce uszczęśliwić Katie. Kobieta to wykorzystuje.

"O mnie się nie martw"

odc.7 Do Małeckiej docierają kolejne wieści z Polski. Kobieta staje się coraz bardziej zazdrosna o Sylwię. Krzysiek i Marcin podejrzewają, że Hela i Oliwka cierpią na anoreksję. Postanawiają działać. Marta sądzi, że jest w ciąży. Chce zrobić test.

"Skazany na śmierć: Sequel"

odc.2 Lincoln i C-Note próbują znaleźć nieznajomego, który może okazać się pomocny w poszukiwaniach Scofielda. Michael i jego współwięzień starają się uciec z Ogygii. Sara stara się o wsparcie w departamencie stanu. Spotyka Paula Kellermana.

"Tutanchamon"

odc.1/6 Po śmierci Echnatona na tron wstępuje jego dziewięcioletni syn. Mija dziesięć lat. Młody faraon jest żonaty z przyrodnią siostrą, a faktyczną władzę w kraju sprawują wezyr Aj i generał Horemheb. Tutanchamon postanawia wyrwać się spod ich kurateli.

"Krąg podejrzanych"

odc.4 Victor zostaje napadnięty przez mordercę, ale nie udaje mu się ustalić jego tożsamości. Znajduje środek, którym sprawca usypia ofiary. W czasie szamotaniny z przestępcą gubi telefon. Znajduje go ktoś z personelu i nie zamierza oddać. Osoba ta wie, że Victor jest policjantem.

Sobota

"Komisarz Alex"

odc.112 Damian Nizioł pracuje dorywczo jako pomocnik przy remoncie domu. Jednocześnie próbuje załatwić sobie dodatkowe zajęcie u sąsiada - zamożnego jubilera. Niedoszły pracodawca zostaje jednak napadnięty i trafia do szpitala. Wkrótce umiera. Tuż przed śmiercią wspomina o działce rekreacyjnej, na której ukrył wartościowe przedmioty. Ekipa Górskiego jedzie na miejsce. Policjanci zastają tam służącą ofiary, młodą Ukrainkę, i jej narzeczonego. Kobieta okradła skrytkę, która mieściła się pod altaną. Zaprzecza jednak, że miała coś wspólnego z morderstwem. Śledczy postanawiają kolejny raz przeszukać mieszkanie ofiary. Zakładają, że mógł być jeszcze jeden sprawca. Dzięki Alexowi odkrywają, że ktoś z remontujących dom obok był w środku. Trop prowadzi do Damiana.

"Świat według Kiepskich"

odc.511 Halina znajduje w piwnicy stary album rodzinny. Podczas przeglądania zdjęć ze ślubu nabiera podejrzeń, że Ferdek nigdy nie był wobec niej szczery, miał romans, a być może nawet dopuścił się... zbrodni. Kiepski uparcie twierdzi, że niczego nie pamięta.

"Zagadka Hotelu Grand"

odc.25 Wyrzucony z pracy Andres odchodzi z hotelu. Zakochana w nim Camila proponuje mu wspólny wyjazd. Alicia zrywa kontakty z siostrą, którą uchroniła przed karą za popełnioną zbrodnię. Matka Javiera otrzymuje wiadomość o śmierci syna w bitwie z Arabami.

Niedziela

"Wojenne dziewczyny"

odc.8 Do spółdzielni, w której od niedawna pracuje Ewka, wpadają gestapowcy. Alfons w pośpiechu przekazuje jej broń, którą dziewczyna ukrywa pod spódnicą. Marysia wsiada do czarnego samochodu, w którym czeka Kleim. Mężczyzna wypytuje o jej kontakty z Dietrichem i nakazuje, by zdawała mu relacje ze wszystkich spotkań Niemca. Obserwuje ich Jurek. Knyst, który przechwycił raport Irki, wzywa ją do siebie. Kiedy okazuje się, że kurier nie ma żadnych meldunków z Tomaszowa, zaniepokojeni Ewka i Witek jadą sprawdzić sytuację. Spotykają się z Knystem. Mężczyzna bierze Witolda na rozmowę do gabinetu. Ewa zostaje na zewnątrz z Grywałdem i Smutnem. Dowiaduje się od nich, że Irka i Brodzka zostały uwięzione. Dochodzi do strzelaniny.

"Lucyfer"

odc.7 Władca piekieł odkrywa swoje skrzydła na aukcji. Dociera do osoby, która zaaranżowała ich kradzież. Jego zemsta jest bezlitosna i ostateczna. Tymczasem Chloe powraca do dawnej sprawy z Palmetto. W śledztwie pomaga jej były mąż, Dan.


swiatseriali.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje