Weekend w serialach

Co zobaczymy w serialach w czasie weekendu?


Reklama


Piątek

"Klan"

odc. 3075 Rozżalona Kamila skarży się Eli na Borysa, który poprzedniego wieczoru wybrał towarzystwo innej dziewczyny. Gdy później chłopak do niej dzwoni, wymawia się brakiem czasu. Ale on jest uparty.

"Pierwsza miłość"

odc. 2442 Po utracie przytomności Kinga trafia do szpitala. Gdy dochodzi do siebie, obiecuje Arturowi, że już nigdy nie spotka się z Tolą. Szybko jednak zmienia zdanie.

"Barwy szczęścia"

odc. 1602 Między Alicją a Łukaszem dochodzi do ostrej wymiany zdań. Umińska chce zaprosić do studia Franczeskę Leoni, a Sadowski nie zamierza po raz kolejny zajmować się sprawą Berga. Wściekły prosi o interwencję Szatkowską.

"Hell on Wheels"

odc.10, 11 Sydney blokuje drzwi do kościoła, w którym schronili się robotnicy, i podkłada ogień. W płomieniach ginie Ezra. Żądna zemsty Ruth strzela do zabójcy chłopaka. Mimo starań Cullena kobieta zostaje aresztowana. Grozi jej kara śmierci.

"Moda na sukces"

odc.6221-6225 Jackie ostrzega Nicka, że jego związek z Donną może zaszkodzić układowi z Pam. Rick radzi Hope, by zawalczyła o swoje szczęście. Forresterowie i Loganowie na jeden dzień zapominają o dzielących ich różnicach, by świętować Boże Narodzenie.

"Wygnani do raju"

odc.6 Tommy zostaje skazany na śmierć przez powieszenie za atak na Buckleya. Nikt nie wie, że to James ma wykonać wyrok. MacDonald orientuje się, że major chce odebrać mu Kathy. Z kolei Stubbins odkrywa, że jego żona związała się z innym mężczyzną.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.20 W Mieście Aniołów grasuje kanibal, który zabija ludzi i pożera ich zwłoki. Wkrótce domniemany morderca zostaje schwytany i szeryf zamyka sprawę. D.B. Russell ma jednak wątpliwości, czy za kratki trafiła właściwa osoba. Chce wznowić śledztwo.

"Wiktoria"

odc.5 Królowa tworzy z Albertem szczęśliwą parę. Niestety, przyszły mąż władczyni z racji swojego pochodzenia nie cieszy się sympatią poddanych, zarówno ludu, jak i osób z wyższych sfer. Pojawiają się głosy, że książę jest katolikiem i dlatego, aby móc go poślubić, Wiktoria musi zrzec się tronu. Przedstawiciele parlamentu także są wrogo do niego nastawieni. Odmawiają przyznania mu tytułu lorda i pensji, dzięki której byłby samowystarczalny. Problemy te mają wpływ na relacje zakochanych. Wiktoria obawia się, że zlekceważony książę, jak jej wuj Leopold, znajdzie pocieszenie w ramionach innej kobiety. By tego uniknąć, mimo przeszkód, dąży do zawarcia związku małżeńskiego. Ma nadzieję, że z czasem Albert wywalczy należną mu pozycję.

"Złote serce"

odc.40-44 Patricia czuje się coraz gorzej. Musi odstawić nowy lek. Zwierza się Pedro, że niebawem umrze. Henrique wyznaje Sofii, że jedna z jego kochanek mogła go zarazić wirusem HIV. Gustavo wychodzi z więzienia. Grozi Catarinie śmiercią.


Sobota

"Zagadka Hotelu Grand"

odc.17 Fernando i Castera knują intrygę przeciwko Javierowi. Wkrótce mężczyzna znika bez wieści. Do hotelu przychodzi list z żądaniem okupu za uprowadzonego Alarcona. Alicia wypytuje Llanesa o okoliczności śmierci don Carlosa. Jego reakcja ją zaskakuje.

"Zabójcze umysły"

odc.87 Seryjny zabójca przesyła agentom FBI makabryczne nagranie swojej ostatniej zbrodni. Ofiarą jest 30-letnia kobieta. Na taśmie agenci odkrywają zaszyfrowaną wiadomość od sprawcy - mężczyzna błaga ich, aby pomogli mu przestać zabijać.

"Rodzina Krupp – wojna i pokój"

odc.3 Rok 1940. Do Villi Hügel dociera informacja o śmierci Clausa, który poległ na froncie. Gustav pogrąża się w depresji. Z czasem rezygnuje z kierowania firmą. Zastępuje go Alfried. Fabryka Kruppów, główny dostawca broni dla nazistów, staje się celem aliantów.

Niedziela

"Blondynka"

odc.64 W Majakach trwają poszukiwania doktora Fusa. Mimo nakazu księdza Błażejczyka Auguścikowa nie potrafi wybaczyć synowi i postanawia się wyprowadzić. Dopiero Elwirka przekonuje ją do zmiany decyzji. Tereska ma tremę przed ostatnim etapem teleturnieju "Czyja to nuta?", którego stawką jest piętnaście tysięcy złotych. Pula Hula przegrywa w karty ukochanego harleya. Z rozpaczy upija się i Sylwia musi go odwieźć do domu. Przy okazji odkrywa kryjówkę doktora. Trwają ostatnie przygotowania do próbnego otwarcia parku dinozaurów. W czasie transportu jednego z okazów Dino ulega kontuzji. Na szczęście może liczyć na wsparcie Joanny i Oksany. Wójt znowu oświadcza się ukochanej. Rezygnuje dla niej z udziału w wyborach samorządowych.

"Ojciec Mateusz"

odc.171 W bagażniku auta zatrzymanego do kontroli Marczak i Gibalski znajdują kokainę. Narkotyk zostaje wysłany do laboratorium, tam jednak okazuje się, że biały proszek podmieniono na glukozę. Obaj policjanci trafiają na przesłuchanie.


swiatseriali.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje