Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


Reklama


Piątek:


"Pierwsza miłość"

odc. 2078 Bartek wyznaje Paulinie, że szaleje na jej punkcie i nie może przestać o niej myśleć. Kinga próbuje odnaleźć barmana, z którym rzekomo zdradziła Artura. Krystian wraca do ojca.

"Klan"

odc. 2734 Bożenka podejrzewa Miłosza, że musiał dać Julce nadzieję, iż kiedyś będą razem. Mąż jednak stanowczo temu zaprzecza. Maciek jest zachwycony Leopoldem, który ostatnio wystąpił w jego obronie. Beata kupuje prezent dla Jaśka i Ramony. Agnieszka dowiaduje się od koleżanki z Brukowej, że komisja etyki nie oczyściła Marty z zarzutów i dziennikarka pewnie straci pracę w telewizji. Pawełek prosi ojca, by porozmawiał z Barbarą. Bolek czyta Pawłowi krótki list pożegnalny, który zostawiła mu żona.


"Talianka"

odc.5 Dzięki interwencji żony, Stiepan znów może zasiąść za sterami samolotu. Giulietta odchodzi od niego i przenosi się do internatu dla pracowników teatru. Zostaje kochanką Ragulina. Ma nadzieję, że sekretarz obwodowego komitetu partii pomoże jej opuścić Związek Radziecki. Tatiana dowiaduje się, że Cannavaro występuje w spektaklu w Smoleńsku. Jedzie się z nią zobaczyć i poznać przyczyny jej niespodziewanego wyjazdu ze wsi. Na miejscu spotyka Stiepana. Wściekła przeklina jego i Giuliettę. Tymczasem zazdrosna żona Ragulina pisze donos na artystkę z Włoch, oskarżając ją o szpiegostwo na szkodę kraju. Cannavaro zostaje aresztowana. Gdy Andriej dowiaduje się, że ojciec nie poległ na wojnie, tylko ukrył się w Smoleńsku, wyrusza do miasta, by pomścić jego zdradę.

"Zemsta"


odc.18 Mieszkańcy Hamptons świętują Halloween. W rezydencji Graysonów odbywa się doroczny bal maskowy. Emily postanawia wykorzystać nadarzającą się okazję, by ujawnić sekret Victorii dotyczący jej syna, którego oddała do domu dziecka.

"O mnie się nie martw"

odc.5 Iga próbuje ukryć przed córkami i Krzyśkiem fakt, że skontaktował się z nią Filip Bonnet, ojciec Helenki. Jego spotkanie z Małecką przebiega w burzliwej atmosferze. Mężczyzna stara się oczarować byłą partnerkę, ale nie zamierza uregulować zaległych alimentów.

"rodzinka.pl"

odc.139 Tomek dostaje nową pracę i chce jak najlepiej zaprezentować się przed swoim przełożonym. W domu ćwiczy noszenie tacy, budząc tym powszechną wesołość. Kuba i Kacper nie czują się komfortowo, gdy rodzice jedzą z nimi ostrygi. Natalia i Ludwik zawsze, gdy raczą się tymi owocami morza, pikantnie żartują. Obecność dzieci wydaje im się zupełnie nie przeszkadzać.

odc.140 Zbliżają się kolejne urodziny Kacperka. Natalia ustala z najmłodszym synem plan działania i menu na ten dzień. Jest zadowolona, ponieważ chłopiec wydoroślał i nie potrzebuje już żadnych dodatkowych atrakcji, które tak podobają się dzieciom. Tymczasem Kuba przygotowuje kolację urodzinową dla Pauli. Próbuje zadbać o każdy szczegół, by olśnić swoją ukochaną.Sobota


"Hawaje 5-0"

odc.2, 3 Do zespołu Steve’a McGarretta zostaje przeniesiona Lori Weston, która ma dopilnować, by policjanci dostosowali się do nowych reguł. Pierwsze dochodzenie, w którym uczestniczy, dotyczy uprowadzenia nastoletniej wioślarki Jenn Hassley.

"Strażacy"

odc.6 Ratownicy przyjeżdżają na miejsce kolejnej interwencji. Niesprawna instalacja elektryczna utrudnia prowadzenie akcji i naraża ich na niebezpieczeństwo. W piwnicy znajdują nielegalną bimbrownię. Później strażacy otrzymują wezwanie do mieszkania, z którego wydobywa się gęsty dym. Po przyjeździe na miejsce Dario i jego współpracownicy orientują się, że dom jest solidnie zabezpieczony. Udaje im się jednak dostać do środka. Wewnątrz znajdują garnek ze spalonym bigosem i cenną kolekcję sztuki. Tymczasem Krzysiek nieustannie wypytuje Magdę o ojca. Adam przeprowadza egzamin na koniec wodniackiego szkolenia. Zaczyna szykować się do wyjazdu do Warszawy. W pubie Manhattan żegna się z kolegami i koleżankami z OSP.

"Oszustwo"

odc.5 Joanna i Will bezskutecznie próbują wyciągnąć informacje od Bena podczas przesłuchania. Locasto wyjawia mu, że zależy im tylko na ustaleniu sprawcy zabójstwa Vivian. Edward wychodzi ze szpitala. Samantha zmusza go, by opowiedział jej o swoich problemach.Niedziela


"Mąż czy nie mąż"

odc.7 Po wspólnie spędzonej nocy Michał jest przekonany, że jego relacja z Martą zmierza w dobrym kierunku. Szczegółami ich pożycia zainteresowany jest Czarek, który bardzo chciałby ożywić swoje życie seksualne z Kingą. Michał wyjawia swój sekret Karolowi.

"Nie rób scen"

odc.7 Dzieci Ewy sprawiają kłopoty wychowawcze. Rodzice udają się do popularnego psychoterapeuty. Specjalista radzi im, aby zachowywać się stanowczo w stosunku do niesfornych pociech. Ewa i Krzysztof biorą sobie do serca rady profesora.

"Tajemnice Laury"

odc.6 Detektywi prowadzą dochodzenie podczas tygodnia mody w Nowym Jorku. Badają sprawę tajemniczego morderstwa utalentowanej projektantki. Laura i Billy przemierzają zarówno wybieg dla modelek, jak i najciemniejsze zaułki miasta.

"Z Nation"

odc.13 Obywatel Z kieruje podróżników w pobliże wyrzutni rakiet jądrowych, która została przemieniona w laboratorium przez byłych więźniów. Grupa postanawia zlokalizować doktor Merch, która wbrew woli Murphy’ego wstrzyknęła mu wirus.

"Fortitude"

odc.11, 12 Morton przeszukuje rzeczy Henry’ego. W ciemni znajduje fotografię, która może się okazać kluczowym dowodem w sprawie. Vincent kontynuuje badania nad ofiarami ataków. Wątpi, czy przyczyną agresji i kanibalizmu była toksyna obecna w mózgach oprawców.

"Ranczo"

odc.110 Kinga postanawia otworzyć prywatny gabinet w domu rodziców. Zawiesza tabliczkę informacyjną, która wywołuje spore zamieszanie i wzbudza wesołość sąsiadów. Później dziewczyna prosi Witebskiego, by fachowo ocenił literackie próby jej ukochanego. W Wilkowyjach zjawia się młody policjant, który ma zastąpić Staśka na czas jego szkolenia. Francesca wprowadza go w tajniki pracy na wsi. Funkcjonariusz próbuje zająć stanowczą postawę wobec bywalców ławeczki, którzy piją w pobliżu obiektu sakralnego. Wezół występuje w roli rzecznika partii. Jego szczere wypowiedzi nie wzbudzają entuzjazmu członków nowego rządu. Tymczasem w biurze Czerepacha zjawia się atrakcyjna młoda kobieta, która prosi wicepremiera o posadę asystentki.

"Krew z krwi"

odc.1/10 Carmen Rota-Majewska, wdowa po zabitym gangsterze i matka trójki dzieci, wraca do kraju pod nowym nazwiskiem. Próbuje ułożyć sobie życie u boku innego mężczyzny i zapomnieć o traumatycznych przeżyciach. Wkrótce znów musi jednak się zmierzyć ze swoimi największymi wrogami - ojcem i bratem. W tym samym czasie policja gromadzi dowody przeciwko Wiktorowi Rocie, bratu Carmen, który wraz ze wspólnikami jest uwikłany w nielegalne interesy. Gdy dowiaduje się, że siostra jest w Polsce, każe ją zlikwidować. Z kolei Andrzej Rota, ojciec Carmen, odsiaduje wyrok za zlecenie zabójstwa swojego zięcia, Marka Majewskiego. Mężczyzna przyznał się do winy, ale nie zdradził tożsamości mordercy. W więzieniu dowiaduje się, że jest chory na raka.


swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje