"Strażnicy": Cielecka, Ostaszewska, Dorociński i Topa w nowym serialu!

Już wkrótce dowiemy się więcej o najnowszym projekcie, w którym wystąpią: Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska, Marcin Dorociński i Bartłomiej Topa. Czwórkę czołowych, polskich aktorów, będzie można zobaczyć we wspólnym przedsięwzięciu.


Reklama

Na razie szczegóły projektu utrzymywane są w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że aktorzy pracują nad nim od września. Jak do tej pory, nieznany jest również producent całego przedsięwzięcia.

O szczegółach mamy dowiedzieć się jeszcze w tym roku. "To czy ta rola będzie sukcesem, zależy nie tylko ode mnie, ale od wielu ludzi, z którymi pomysłodawca wciąż prowadzi rozmowy" - mówi Magdalena Cielecka.

Cała akcja ma się rozgrywać na południu Polski, dla Bartłomieja Topy (zagrał w serialu "Wataha" ) i Marcina Dorocińskiego (zagrał w filmie "Na granicy") będzie to zatem kolejne spotkanie z rejonem Bieszczad.

"Postanowiłem wystąpić w 'Strażnikach' ponieważ dzięki temu będę mógł zrealizować bardzo ważną misję. Myślę, że to jedna z moich najważniejszych ról" - powiedział Marcin Dorociński.

Więcej szczegółów poznamy wkrótce.

Źródło informacji: Wordplay PR

Dowiedz się więcej na temat: Strażnicy (serial)

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje