Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Na Wspólnej

Reklama

odc.2512 Nadchodzi dzień ogłoszenia wyroku w sprawie Olafa. Igor jedzie z Martą do domu Woźniakowej, by odzyskać nagranie z pociągu. Iza i Jerzy dowiadują się, że pożar spowodowała awaria kuchenki.

odc.2513 Miro i Wojtek testują naprawione auto. Mają wypadek. Nicole zabiera Stefanka i odchodzi od Leśniewskiego. Honorata namawia ją, by dała jej synowi ostatnią szansę.

odc.2514 Anastazja gości z Tomkiem na obiedzie u Igora i Elżbiety. Przy stole dochodzi do nieprzyjemnej sytuacji. Norbert wychodzi z domu. Po południu Sandra i Michel dostają niepokojącą wiadomość.

odc.2515 Brwinowska pozywa gazetę należącą do Smolnego za naruszenie prywatności i robienie sensacji z jej choroby. Mąż aktorki żąda 300 tys. zł zadośćuczynienia.

Komisja morderstw

odc.6 Lajch, niebezpieczny pacjent kliniki psychiatrycznej, ucieka z placówki, zabiwszy wcześniej pielęgniarza i strażnika. Do Wydziału Spraw Niewyjaśnionych zgłasza się jego matka, by wyjaśnić przyczyny agresji syna. Jej mąż w czasie II wojny światowej był poddawany eksperymentom medycznym przeprowadzanym w obozie koncentracyjnym Gross-Rosen. Doktor Kriepke wywoływał mutacje genetyczne, w wyniku czego pacjenci przestawali nad sobą panować. Niebawem podczas obserwacji domu matki Lajcha Grześkowiak zostaje porwana. Do akcji poszukiwawczej włącza się Frejncz. Dominik odkrywa, że Kriepke nigdy nie został osądzony za swoje czyny. Włączono go do tajnej akcji "Spinacz" i po wojnie wykładał na amerykańskich uczelniach.

Rozdarte serca

odc.65, 66 Özkan wyprowadza się z domu, w którym mieszkał z Keriman. Suat postanawia przechwycić SMS-a, który mógłby pogrążyć Cihana i Gülseren. Hazal odwiedza matkę. Przeprasza ją za swoje zachowanie, ale wkrótce knuje przeciwko niej kolejną intrygę. Alper namawia Candan do złożenia sprawy w sądzie o uznanie go za brata Dilary. Keriman błaga Gülseren o przebaczenie. Do rozprawy zostaje dziewięć dni. Özkan cieszy się na myśl, że odzyska Cansu. Yildirim uświadamia Dilarze i jej mężowi, że rozwód zadziała przed sądem na ich niekorzyść. Rahmi wpada na pomysł, jak nakłonić Cihana, by porzucił Gülseren. Główną rolę w jego planie ma odegrać Hazal. W obawie przed reakcją syna przerażony Rahmi symuluje zawał serca i trafia do szpitala.

El Príncipe – dzielnica zła

odc.26 Dzięki materiałom wykradzionym z komputera agentki Hidalgo Morey nabiera pewności, że centrala wywiadu ukrywała przed nim ważne informacje. Policjanci tropią zabójcę, który zlikwidował w szpitalu rannego dżihadystę. Wkrótce na oczach Fatimy ginie brat ofiary, który usiłował przekonać ją, że Khaled jest przywódcą terrorystów. Tymczasem szantażowana przez kuzynkę Leila musi po raz kolejny zdobyć pieniądze, aby Faruq się nie dowiedział, że nie jest ojcem jej dziecka. Stając w obliczu zagrożenia ze strony bezwzględnego Lameli, szefowie wrogich gangów narkotykowych z El Principe rozmawiają o możliwości połączenia sił. Rozpoczynają się żmudne negocjacje. Z kolei Morey namawia Serrę do aresztowania Khaleda bez nakazu sądowego.

Kryminalne zagadki Las Vegas

odc.11, 12 Ekipa ekspertów CSI ma do czynienia z dwoma zabójstwami. Ofiarą pierwszej zbrodni jest prezenterka, która zginęła w trakcie programu realizowanego na żywo. Drugie śledztwo dotyczy morderstwa młodego tenisty, który wygrał prestiżowy turniej.

odc.180 W zagadkowych okolicznościach znika młoda pływaczka Diana Świerczewska. Dziewczyna, chluba miejscowej drużyny, nie zjawiła się na treningu. Zawiadomieni przez rodziców policjanci rozpoczynają poszukiwania. Nocul i Paruzel przeszukują jej pokój. Zdobywają niepokojące dowody. Znajomy dziewczyny, Artur, pokazuje inspektorowi Możejce treść wiadomości, którą Diana mu wysłała. Wkrótce funkcjonariuszom udaje się odnaleźć Świerczewską. Nastolatka w ciężkim stanie trafia do szpitala. Okazuje się, że jest w ciąży. Tymczasem ksiądz Mateusz spotyka się z trenerką sportsmenki, Alicją Kobus. Kobieta opowiada mu o ogromnym nakładzie pracy, którą włożyła w zrobienie z niej mistrzyni. Jest zawiedziona, że teraz cały jej trud poszedł na marne...

Lista klientów

odc.9 Riley zgadza się pójść na randkę z Markiem. Jeszcze nie wie, że ta decyzja może zupełnie odmienić jej życie. Linette i Lacey po raz pierwszy mają okazję pracować z nową szefą. Tymczasem Dee Ann wchodzi w zbyt bliskie relacje z klientem spa.

Czarne chmury

odc.1/10 XVII wiek. Płk. Dowgird wraz z oddziałem dociera do Lecka. Tam sprzeciwia się skazaniu mieszczanina Stolpeckiego na karę śmierci i wypowiada służbę elektorowi brandenburskiemu. Odtąd musi ukrywać się przed ścigającym go kpt. Knothe i jego rajtarami.

Kości

odc.15 Ginie prywatny detektyw, który był również zabójcą na zlecenie. Lista podejrzanych jest bardzo długa. Hodgins usiłuje przeprosić Angelę. Brennan zakłada się z Wellsem. Z kolei mała Christine jest podejrzewana o oszustwo w szkole.

odc.1/7 Walka o władzę się zaostrza. Każdy z mieszkańców krainy Westeros pragnie rządzić siedmioma królestwami. Wszystkie rody, od Południa po Północ, toczą brutalną walkę. Dla wielu dążenie do przejęcia korony jest sposobem na przetrwanie.

swiatseriali.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje