Nowy numer "Świata Seriali"

Najnowszy numer "Świata Seriali" na rynku już 26 kwietnia. Co w nim znajdziemy?

W najnowszym numerze:

Reklama

"M jak miłość": Kryzys w związku Marty i Andrzeja! Mecenasa coraz bardziej irytuje postawa ukochanej, która nieustannie widuje się z Szymonem, a nie znajduje czasu, np. na spotkanie z jego matką. To woda na młyn pragnień Henia, któremu bardzo zależy, by Wojciechowska rozstała się z Budzyńskim. Czy rzeczywiście tak się stanie?

"Na dobre i na złe": Bożenkę odwiedzają w szpitalu jej dwaj bracia - Miłowit i Przybysław. Chcą poznać jej narzeczonego. Bożenka jest przerażona ich niespodziewaną wizytą i robi wszystko, by nie spotkali się z Ruudem. Intryguje ją jednak, czemu dopiero teraz, po 10 latach, zdecydowali się na to, by ją odwiedzić. Co się za tym kryje?

"Klan": Leszek zostaje zaatakowany na parkingu przez tajemniczego mężczyznę, który grozi, że go zabije. Na szczęście udaje mu się obezwładnić napastnika. Postanawia na jakiś czas ukryć się w Topolinie. Tylko tam może być bezpieczny. Jakiś czas później spotyka się z oficerem CBŚ, który się nim zajmuje. Opowiada mu o wizycie Elwiry i o próbie porwania. Dowiaduje się, że szef gangu, Palnik, prawdopodobnie żyje i teraz szuka zemsty...

"Na Wspólnej": Zuza i Kamil obchodzą trzecią rocznicę ślubu. Z tej okazji Hoffer zaprasza ukochaną na romantyczną kolację. W drodze do domu młodzi przechodzą obok stojącego ambulansu. Decydują się na oddanie krwi potrzebującym. Lekarka informuje ich, że po wyniki badań serologicznych będą się mogli zgłosić za kilka dni. Zuza i Kamil jeszcze nie wiedzą, że jedno z nich jest zarażone wirusem HIV!

A ponadto: Dlaczego rok po zakończeniu produkcji "Skazanego na śmierć", Wentworth Miller nie zagrał żadnej znaczącej roli? Zdradzamy prawie wszystkie tajemnice z planu telenoweli "Nie igraj z aniołem". Ujawniamy, czym zamierza się teraz zająć Tony Shalhoub, czyli serialowy "Detektyw Monk".

Oraz 61 innych seriali i 3 plakaty (Plotkara, Sidła namiętności i Chirurdzy).

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama