Konkurs z serialem "Nocny kurs" i kanałem CBS Action!

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej zabawie związanej z serialem "Nocny kurs"! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!


Reklama

Już od 11 listopada w dni powszednie o godzinie 21.00 na CBS Action oglądać będzie można znakomity serial "Nocny kurs". Opowiada on o byłym policjancie, który został zwolniony z pracy z powodu podejrzenia o korupcję. Mike Olshansky (David Morse) - bo tak właśnie nazywa się główny bohater serii - musi  szybko znaleźć sobie nowe zajęcie i postanawia zostać taksówkarzem na nocnej taksówce.

To niebezpieczny zawód, ale praca ta pozwala mu zrehabilitować się i rozwiązywać kryminalne zagadki na własną rękę. W jednym z odcinków Mike będzie pomagał odnaleźć córkę ministra, w kolejnym spróbuje udowodnić niewinność pewnego nastolatka, zamieszanego w sprawę morderstwa.

Będąc świadkiem śmierci bezdomnego, postara się odnaleźć jego rodzinę oraz wesprze mężczyznę, który będzie się obawiał zemsty byłego wspólnika. Jak widać Olshansky będzie miał przed sobą mnóstwo wyzwań, zaś jego nowa praca okaże się równie niebezpieczna, co etat policjanta!

Z okazji emisji serialu na CBS Action mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 5 kryminałów "Odpłata" Val McDermid ufundowanych przez Wydawnictwo Prószyński i S-ka.

A zadanie konkursowe jest bardzo proste:

Napisz, który z miejskich zawodów jest według Ciebie najbardziej niebezpieczny i uzasadnij krótko dlaczego.

Odpowiedzi (wraz z zdanymi osobowymi: imię, nazwisko, adres i miejsce zamieszkania, e-mail kontaktowy) wyślij do Redakcji na adres: konkurs@swiatseriali.pl. I pamiętajcie, że w konkursie samodzielnie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie. Książki trafią do autorów pięciu najciekawszych odpowiedzi.

Konkurs trwa do 06.11.13, do godziny 23:59:59.

Opis nagrody:

Tony Hill miał dobrą passę. Razem z detektyw Carol Jordan doprowadził do ujęcia mnóstwa groźnych przestępców - i to w tempie, które budzi zazdrość kolegów po fachu. Jest jednak pewien seryjny morderca, który ukształtował kariery ich dwojga, wcielenie zła: Jacko Vance, socjopata, którego inteligencja oraz brak jakichkolwiek skrupułów niegdyś tak uderzyły Tony’ego. Teraz, po dziesięciu latach odsiadki, Jacko ucieka z więzienia - jeszcze bardziej psychicznie niestabilny i przebiegły niż wcześniej, a jego głównym celem jest zemsta na Tonym i Carol. Żadne z nich nie wie, kiedy i gdzie Jacko zaatakuje. Są pewni jedynie tego, że postara się, by wzbudzić w nich strach, jakiego nie zaznali nigdy przedtem...


Zapoznaj się z regulaminem konkursu!

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: konkurs

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje